Telefon Dinleme Programları

Nokia Telefon Dinleme

Casusgsm.com Türkiye’de bu ürünleri lisanslı olarak satan tek firma’dır. Aldığınız yazılım aynı anda teslim edilir ve ömür boyu teknik servis garantisi verilir.Nokia casus program tün adroid işlemcili nokia telefonlar için uyumludur.Kredi kartı ile 12 ay taksit imkanı ile alabilceğiniz nokia casus programlar lisanslı ve eğitim desteği ile beraber satılmaktadır.

nokia-telefon-dinleme

İstanbul,İzmir,Ankara ve Hatay’daki ofislerimize gelerek ürünlerimizi test edip satın alabilirsiniz.

Ürünlerimiz Ulusal Kanallardan Show Tv Ali Kırca Ana Haber ve Kanal D Ne Yapmalı Programlarında Canlı yayında test edilmiş profesyonel yazılımlardır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun müşteri temsilcimiz yerinize gelerek ürünlerimizi tanıtmaktan mutluluk duyacaktır. Sitelerinde adres yazmayan dolandırıcılara dikkat ediniz.

Nokia Telefon Dinleme Programı

FiYAT : 1,050 TL + KDV

satin_al1

Ortam Dinleme:Nokia casus program ile telefon’un bulunduğu tüm ortamdalardaki ses kayıtlarını dinleyebiliyorsunuz

Gelen ve Giden Sms Kopyası:Yazılım yüklendiği nokia işlemcili telefonda gelen ve giden tüm mesajların bir kopyası anlık olarak uzaktan kontrol ettiğiniz telefona gelicektir.

Yer Tespiti:2013 versyionu nokia casus telefonlarda anlık olaraj hedef kişinin yerini tespit edebiliyorsunuz.Google maps üzerinden görebilceğiniz bu bilgiler ile mahalle,cadde,sokak gibi ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz

Ortamdaki Sesleri Kayıt Edebilme Özelliği

Sim Kart Değişiklik Bilgisi

E-mail Kayıtları

Messenger Kayıtları

Süresiz Lisans Hakkı

Süresiz Aktarım Hakkı

Ortam Dinleme

Ortam DinlemeGelen ve Giden Sms Kopyası Yer Tespiti Ortamdaki Sesleri Kayıt Edebilme Özelliği Sim Kart Değişiklik Bilgisi E-mail Kayıtları Messenger Kayıtları Süresiz Lisans Hakkı Süresiz Aktarım Hakkı

nokia-casus-telefon

Yazılım İle Ortamı Nasıl Dinlerim ?

Almış olduğunuz telefon yazlımı ile nokia telefona yüklenen casus yazılım uzaktan kontrol ettiğiniz telefon ile bir kez çaldırmanız yeterli olucaktır.Bu işlemden sonra artık telefonun bulunduğu ortamdaki bütün sesleri kayıt altına alıcaktır. Aldığım Telefon dinleme yazılımını Kullabilir miyim?

Almış olduğunuz casus telefon yazılımı %100 gizli bir şekilde çalışmaktadır.Hedef kişi telefonunda sim kartı değiştirse bile telefonu dinleme ve ter tespiti yapmaya devam ediceksiniz.Yazılımı kullanmanız için her hangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.Sadece uzaktan dinleme komutları ayarlanan yazılım ile bütün bilgiler belirliyceğiniz mail adresine gelmektedir. Yer Tespiti Nasıl Takip Edeceğim ?

Casus program yüklü telefona *@123456789@5@0* sms olarak göndereceksiniz. Bu sms karşı tarafın ekranında kesinlikle gözükmeyecektir. Sistem bu SMS’i algılayarak size bulunduğu yerin koordinat bilgilerini sms ile gönderecektir. Koordinatları maps.google.com adresine girerek takip ettiğiniz kişinin yerini bire bir olarak harita üzerinden görebileceksiniz.

Nasıl Yüklerim ?

Eğer yeni bir telefon alıp hediye edeceksiniz, tüm ayarlar bizim tarafımızdan yapılacaktır. Siz sadece telefonu dinlemek istediğiniz kişiye hediye edeceksiniz. Eğer kişinin kullandığı telefona yükleme yapacaksanız biz sizlere resimli yükleme klavuzu ve lisans numarası vereceğiz Kısa sürede yazılımı gizlice kurabilirsiniz.

Casus Telefonun Faydaları ?

Evlilik öncesi bir çok kişinin eşini tanımasına yardımcı olmuştur. Personeli ve Ortağı tarafından dolandırılan bir çok kişinin gerçekleri görmesine yardımcı olmuştur. Ailelerin, çocuklarını kötü arkadaş ortamından uzak tutmasında yardımcı olmuştur. Ailelerin, bebeklerini emanet ettikleri dadılarının kontrolünü sağlamasına yardımcı olmuştur.

Piyasadaki Ucuz Dinleme Yazılımlarından farkı nedir?

Bir çok yazılımda, yazılıp durup dururken pasif duruma geçer. Yani dinlemek için aradığınızda hedef telefon normal arama gibi çalar. Dinleme sonlandıktan sonra hedef telefonda 6-7 saniye donma meydana gelir. Dinlemeniz max 2,5 – 9,5 dakika arasında kesilir. (Telefon modeline göre ). Diğer Yazılımlarda telefon bozulması, kaybolması ve değişmesi durumunda ödediğiniz tutar yanacaktır. Başka telefona aktarım şansınız yoktur. Daha kötü yazılımlarda ise dinleme esnasında hedef telefonda ışık yanar. Dinleme sonlandıktan sonra hedef telefonda süre bilgisi çıkar. Yani sizin dinleme yaptığınız süre bilgisi hedef kişinin telefonunda gözükür. Bire bir yer tespiti özelliği yoktur.

Leave a Reply

Adres ve Telefonlar

Addres:Selman-i Pak Cad. No:2 Demircioğlu İşhanı Kat:2 Daire:214 Üsküdar/İSTANBUL
Telefon: 0532 771 65 54
Sabit:(0216) 606 36 46
İzmir Sabit:(0232) 332 03 06
Website: http://www.maxiyazilim.com
Email: maxiyazilim@gmail.com