İphone Telefon Dinleme Porgramları

İphone Telefon Dinleme

Casusgsm.com Türkiye’de bu ürünleri lisanslı olarak satan tek firma’dır. Aldığınız yazılım aynı anda teslim edilir ve ömür boyu teknik servis garantisi verilir.Satışta bulunan İphone casus programlar her çeşit ve model iphone cihaz için geçerli olup programın 2013 versiyonu %100 kusursuz performans ile çalışmaktadır.

Orjinal adı Carier-iQ iphone profesyonel bir takip cihazıdır.Sadece 30 dk içinde kullanmış olduğunuz iphone marka cep telefonu tüm özellikleri ile casus bir telefona dönüştürür ve uzaktan kontrol ettiğiniz  telefon ile hedef telefonda gün boyunca yapılan tüm faliyetleri uzaktan takip edebilirsiniz.

Carier-iQ Iphone profesyonel en ideal fiyat ve yazılım garantisiyle firmamızdan 3-6-9-12 taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.

İstanbul,İzmir,Ankara ve Hatay’daki ofislerimize gelerek ürünlerimizi test edip satın alabilirsiniz.

iphone-casus-telefon

Ürünlerimiz Ulusal Kanallardan Show Tv Ali Kırca Ana Haber ve Kanal D Ne Yapmalı Programlarında Canlı yayında test edilmiş profesyonel yazılımlardır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun müşteri temsilcimiz yerinize gelerek ürünlerimizi tanıtmaktan mutluluk duyacaktır. Sitelerinde adres yazmayan dolandırıcılara dikkat ediniz.

FiYAT : 1,650 TL + KDV

1 Yıl boyunca sınırsız olarak aktarabilirsiniz.

iPhone FM Professional ile Uyumlu Telefon Modelleri

iPhone 3G

iPhone 3G

iPhone 3GS

iPhone 3GS

iPhone 4

iPhone 4

iPhone 4S

iPhone 4S

iPhone 3G

iPhone 5

iPhone 3GS

iPhone 5S

 

Ortam Dinleme Telefon Görüşmelerini Dinleme Gelen ve Giden Sms Kopyası Yer Tespiti Ortamdaki Sesleri Kayıt Edebilme Özelliği Sim Kart Değişiklik Bilgisi E-mail Kayıtları Messenger Kayıtları Süresiz Lisans Hakkı Süresiz Aktarım Hakkı vardır

 Programın Özellikleri

Ortam Dinleme

Hedef telefon’un bulunduğu tüm ortamlardaki ses kayıtlarını uzaktan kontrol ettiğiniz telefon ile kontrol edebiliyorsunuz.Bu özelliği kullanmanız için tek yapmanız gereken uzaktan kontrol ettiğiniz telefon ile casus programın yüklü olduğu telefonu bir kez aramınız yeterlidir.Ortam dinlemesi yaparken saklı numara ya da spesiyal numaradan aramayınız. Amaç telefon, telefon numaranızı göremezse platform dinleme özelliğini devreye sokmaz ve amaç telefon uygun bir arama yapılıyormuş buna benzer ayırtı . Benzer biçimde programı yüklerken belirlediğiniz izleyici telefon haricinde bir başka numaradan, VOIP ile web üzerinden, PBX kullanan santrallerden, Skype üzerinden ya da arama kartlarıyla yaptığınız aramalarda da düzen platform dinlemesini devreye sokmayıp uygun arama geliyormuş buna benzer davranır.

İzleyici numaradan uygun bir arama uygulamak isterseniz, arama yapmadan evvel mutlaka platform dinlemesi özelliğini uzaktan denetlem

 

Telefon Dinleme

Casus program yüklenen telefonda ne zaman  bir telefon görüşmesi yapıldığında yada çağrı geldiğinde uzaktan kontrol ettiğiniz telefona kısa mesaj ile bildirim gelicektir.Bu mesajtan sonra sizin sadece yapmanız gerek tek şey kontrol ettiğiniz telefon ile casus telefona bağlanmaktan geçiyor

Gelen Ve Giden Mesaj Takip Özelliği

Sms Izleme Yazılımının Amaç Telefona Şarj İşlemi Bir Sürü Basittir . Izleme Etmek İstediğiniz Şahsın Telefonuna bir Dakikalık İçinde Yükleyebilirsiniz.Telefon Kullanmasını Bilen Herkes Bu İşlemi Bir Sürü Kolay Bir Biçimde Gerçekleştirebilir. Yazılım Şarj Yöntemlerini Tam Ayrıntılı Olarak Anladan Dökümanları Programı Satın Aldığınızda Sitemizin Kullanım Kılavuzu Bölümünden İndirebilirsiniz, Şarj Kılavuzu Ve Kullanım Kılavuzları Sayesinde Programı Amaç Telefona Yüklerken Hiç Bir Zorluk Çekmeyeceksiniz

Sms Izleme Programı Symbian İşletim Sistemine Sahip Olup, Uyumlu Telefon Modellerine Yüklenebilen Sertifikalı Bir Programdır .Yazılımın Göndereceği Mesajların İçeriğinde, Gelen Ya Da Giden Mesajların

 

Sms Izleme Programı Garantili Olup Programı Satın Aldığınız Telefon Arızalandığında Bir Diğer Telefona Bedava Aktarabilirsiniz.

Ödemenizi Devretme Eft İle Yaptığınızda Yazılımınız 2 Saat İçinde E-Posta Adresiniz Üzerinden Teslim Edilir. Ödemenizi Itibar Kartı İle Yaptığınızda İse, Tediye Onayınız Beklenir, Itibar Kartı Tediye Onayı Azami 24 Sürebilir, Ödemenizi Devretme Ya Da Eft Şeklinde Yaptığınızda Herhangi Bir Bekleme Süresi Yoktur Siparişiniz Derhal İşleme Alınır.

Sms Izleme Yazılımını Satın Almak İçin İmei Numarası Ne Sebeple Gerekiyor?

Mesaj izleme Programı Lisanslı Bir Programdır ,Mesaj izleme Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir, Nokia Gsm Telefonlarına Bu Konsept Yazılımların Yüklenmesi İçin İmei Numarasını Bilmeniz Şarttır, İmei Numarasını Amaç Telefonda *#06# Tuşladığınızda Karşınıza Çıkan 15 Haneli Numaradır.

Mesaj Izleme Programı Mesajların Birer Kopyasını Bana Ne Biçimde İletiyor?

Mesaj Izleme Programı Yüklenmiş Telefon Gelen Ve Giden Mesajları Partner Zamanlı Olarak Sizin Numaranıza İletmesi İçin, Amaç Telefona Kendisinin Telefon Numaranızı Tanıtmanız Gerekiyor. Mesajların Kopyasını Gelmesini İstediğiniz Numarayı Uzaktan Amaç Telefona Kısa

 

WhatsApp Mesaj Loglarını Okuma

Yeni nesil akıllı telefonların popüler mesajlaşma programı WhatsAppmesajlarını kaydeden tek yazılım iPhone Professional dır.

SMS & Mesaj Takip

Casus telefona gelen ve giden SMS leri hangi numaradan geldiğini ve hangi numaraya gittiğini içeriğiyle beraber ve rehberdeki isim bilgisiyle takip panelinizden görebilirsiniz.

GPS Nokta Yer Tespit

Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz. İşlemlerin Rehberdeki İsim Bilgisi

Casus telefona gelen giden aramaları ve gelen giden mesajları rehberdeki isim bilgisi ile görebilirsiniz.

Sim Kart Takip

Casus telefona takılan sim kartların takibini yönetici telefonunuzdan yapabilirsiniz. %100 Gizli Tespit Edilemez

iPhone FM Professional telefon menüsünde ve program listesinde görünmez ve asla tespit edilemez.

Uzaktan kontrol

Programın istediğiniz özelliğini yönetici telefonunuzdan uzaktan sms ile açıp kapatabilirsiniz.

 Bulunduğu Ortamı Nasıl Dinlerim ?

Yazılımı yüklediğimiz telefon ayni zamanda bir dinleme cihazı haline dönüşür. Önceden belirttiğiniz bir numaradan casus programın yüklü olduğu telefonu aradığınızda telefon otomatik olarak hiç zil sesi çalmadan açılır. Ekranda yaptığınız aramayla ilgili herhangi bir belirti olmaz, numaranız çıkmaz, telefon titremez. Hiçbir şekilde ışık yanmaz, ekran aydınlanması olmaz. Telefon ekranda aramanızla ilgili hiçbir bilgi kesinlikle olmayacaktır. Böylece ortamı, oradaki konuşmaları dinleyebileceksiniz. Gerekli dinleme işlemi bittikten sonra telefonu kapattığınızda yine karsı tarafta ekranda aramayla ilgili herhangi bir belirti olmayacaktır. Aramayı siz yaptığınız için karsı tarafın faturasında arama kaydınız yer almayacak ve kontör düşmeyecektir.

Telefon Görüşmelerini Nasıl Dinlerim ?

Telefona bir arama geldiğinde veya bir arama yapıldığında size gizli bir SMS gönderilir. SMS mesajın içeriğinde aramanın gelen mi yoksa giden bir aramamı olduğu ve hangi numara ile görüşme başladığı bilgisi yer alır. Böylece aramanın başladığını öğrenirsiniz. Kendi telefonunuzdan programı yüklediğiniz telefonu arayarak gizlice araya dahil olursunuz. İsterseniz bütün görüşmeler için, isterseniz sadece sizin belirlediğiniz numaralar için “Görüşme Başladı Mesajı” isteyebilirsiniz. Bütün bu ayarları uzaktan dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Gelen ve Gidem Sms leri Nasıl Takip Edeceğim ? Casus Programı yüklediğimiz cep telefonuna gelen ve giden sms lerin kopyası eş zamanlı olarak sizin dinleme yaptığınız telefona gönderir.

Nasıl Yüklerim ?

Eğer yeni bir telefon alıp hediye edeceksiniz, tüm ayarlar bizim tarafımızdan yapılacaktır. Siz sadece telefonu dinlemek istediğiniz kişiye hediye edeceksiniz. Eğer kişinin kullandığı telefona yükleme yapacaksanız biz sizlere resimli yükleme klavuzu ve lisans numarası vereceğiz Kısa sürede yazılımı gizlice kurabilirsiniz.

Casus Telefonun Faydaları ?

Evlilik öncesi bir çok kişinin eşini tanımasına yardımcı olmuştur. Personeli ve Ortağı tarafından dolandırılan bir çok kişinin gerçekleri görmesine yardımcı olmuştur. Ailelerin, çocuklarını kötü arkadaş ortamından uzak tutmasında yardımcı olmuştur. Ailelerin, bebeklerini emanet ettikleri dadılarının kontrolünü sağlamasına yardımcı olmuştur.

Piyasadaki Ucuz Dinleme Yazılımlarından farkı nedir?

Bir çok yazılımda, yazılıp durup dururken pasif duruma geçer. Yani dinlemek için aradığınızda hedef telefon normal arama gibi çalar. Dinleme sonlandıktan sonra hedef telefonda 6-7 saniye donma meydana gelir. Dinlemeniz max 2,5 – 9,5 dakika arasında kesilir. (Telefon modeline göre ). Diğer Yazılımlarda telefon bozulması, kaybolması ve değişmesi durumunda ödediğiniz tutar yanacaktır. Başka telefona aktarım şansınız yoktur. Daha kötü yazılımlarda ise dinleme esnasında hedef telefonda ışık yanar. Dinleme sonlandıktan sonra hedef telefonda süre bilgisi çıkar. Yani sizin dinleme yaptığınız süre bilgisi hedef kişinin telefonunda gözükür. Bire bir yer tespiti özelliği yoktur. Garanti Şartları ve Taahhütname? Tüm Dinleme Yazılımlarımız ömür boyu garantilidir.

Ödeme Şekli ?

Havale, Eft, mail order, paypal ve Tüm kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı , Ptt ve Ups kargo ile kapıda ödeme

Leave a Reply

Adres ve Telefonlar

Addres:Selman-i Pak Cad. No:2 Demircioğlu İşhanı Kat:2 Daire:214 Üsküdar/İSTANBUL
Telefon: 0532 771 65 54
Sabit:(0216) 606 36 46
İzmir Sabit:(0232) 332 03 06
Website: http://www.maxiyazilim.com
Email: maxiyazilim@gmail.com